Inloggen

Programma zondag 7 augustus

Minimaliseren

 12:15 uur - Zomerterras Klassiek
 Alaude Strijkkwartet met sopraan Pauline van der Werff

In de klassieke muziek zijn een paar juweeltjes gemaakt voor strijkkwartet en sopraan. Zoals de aria’s van Händel en het Exsultate Jubilate van Mozart. Ook zullen de mooiste stukken voor strijkkwartet voor het voetlicht komen: Divertimento van Mozart en Opus 96 Dvorak.

Hans Rijkmans – viool
Inger van Vliet – viool
Maaike-Merel van Baarzel – altviool
Jonathan den Herder – cello
Pauline van der Werff – sopraan

 15:00 uur - Mr. Suitcase - Jarno di Parno

Mr. Suitcase is een dakloze gentleman die de wereld rondreist op zijn bakfiets. Zijn enige bagage: 15 koffers. Daarin zit voldoende materiaal om zijn publiek kennis te laten maken met zijn magische en clowneske kanten.

 16:00 uur - Cabo Cuba Jazz - Warme nieuwe sound


CaboCubaJazz maakt zijn naam honderd procent waar. De groep werd opgericht door meesterpercussionist Nils Fischer, bekend van jazzcollectief Nueva Manteca. Om een warme, nieuwe sound te creëren nodigde hij twee Cubaanse en twee Kaapverdische vrienden uit. Bassist Dennis Nicles en drummer Armando Vidal kregen hun opleiding in Havana, terwijl pianist Carlos Matos en zangeres Dina Medina voor het ‘aandeel Cabo Verde’ tekenden. CaboCubaJazz combineert soepeltjes swingende Cubaanse jazz met de melancholieke Kaapverdische Morna.


 

Copyright 2009/2011 Zomerterras    Gebruiksovereenkomst   Privacybeleid